Hikaye Şenay cüccaciye’nin ortakları Şenay ve İlber, bahçe cüceleri satmaktadır. Yeniliğe ve gelişmeye açık şirketleri yeteri kadar ilgi görmeyince, Sofya’da yapılacak bir fuara katılmaya karar verirler. Bu fuarda işlerini büyütecek yeni insanlarla tanışarak şirketlerini geliştirmeyi planlamaktadırlar. Fuarda planları istedikleri gibi gitmez, yanlış zamanda yanlış yerde olmanın bedelini başlarını kısa sürede belaya sokarak öderler. Oldukça karmaşık bir ağın içine, iyilerle kötülerin savaşının tam ortasına düşmülerdir. Zengin işadamı Mançov’un kirli işlerini öğrenmek onlar için iyi olmayacaktır. Tehlikeli ve acımasız bir düşman kazanmayı başaran ikili, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur. Karşılaştıkları zorlukları kendi yöntemleri ile çözmeye çalışırken en yakın yardımcıları, hızla Şenay’ın kalbini kazanan güzel Rus kızı Veronika ve eski Rus askeri Memedov olacaktır.

İnsanlığı tehdit eden kötü bir adamı adalete teslim etmek o kadar kolay değildir. Şenay ve İlber için hayat artık eskisi gibi olmayacaktır. Artık para kazanmaya çalışan birer esnaf değil, insanlığın kurtuluşu için mücadele eden birer kahraman olma yolundadırlar.

 

Künye

Yapımcılar: Muzaffer Yıldırım, Cem Yılmaz

Prodüksiyon: San Production

Post Prodüksüyon: 1000 Volt

Müzik: Jingle House

Yapım Tasarım: Kess Bonnet, Hakan Yarkın

Kostüm Tasarım: Gülümser Gürtunca

Saç: Paşa Tınmaz

Makyaj: Tatyana Sleptsova

Ses: Levent İntepe

Işık Şefi: Kadir Yazıcı

Kamera Operatörü: Yalçın Avcı, Nikolay Kerezov

Set Amiri: Nail Aydın

Editör: Erhan Acar, İlker Özcan

VFX Süpervizörü: Baran Bayburt

Ses Tasarım: Erkan Altınok

Uygulayıcı Yapımcılar: Vural Turunç, Silvestar Lolov, Nikolay Dimitrov

Yapım Koordinatörü: Levend Çağıl

Yapım Amiri: Denitza Daverova

Post Prodüksiyon Süpervizörü: Halil Çalık

İdari Yapımcı: Öner Işık

Yardımcı Yönetmen: Murat Dündar

Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış

Oyuncular: Cem Yılmaz, Çetin Altay, Irına Ivkina, Zafer Algöz, Yosi Mizahi, Bahtiyar Engin, Can Yılmaz, Fevzi Gökçe, Mariya Anastasyeva, Fahradin Fahradinov, Duygu Bal

Privacy Preference Center