Hikaye Şenay cüccaciye’nin ortakları Şenay ve İlber, bahçe cüceleri satmaktadır. Yeniliğe ve gelişmeye açık şirketleri yeteri kadar ilgi görmeyince,Sofya’da yapılacak bir fuara katılmaya karar verirler. Bu fuar da işlerini büyütecek yeni insanlarla tanışarak şirketlerini geliştirmeyi planlamaktadırlar. Fuar’da planları istedikleri gibi gitmez, yanlış zamanda yanlış yerde olmanın bedelini başlarını kısa sürede belaya sokarak öderler. Oldukça karmaşık bir ağın içine, iyilerle kötülerin savaşının tam ortasına düşmülerdir. Zengin işadamı Mançov’un kirli işlerini öğrenmek onlar için iyi olmayacaktır. Tehlikeli ve acımasız bir düşman kazanmayı başaran ikili, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur. Karşılaştıkları zorlukları kendi yöntemleri ile çözmeye çalışırken en yakın yardımcıları, hızla Şenay’ın kalbini kazanan güzel Rus kızı Veronika ve eski Rus askeri Memedov olacaktır.

İnsanlığı tehdit eden kötü bir adamı adalete teslim etmek o kadar kolay değildir. Şenay ve İlber için hayat artık eskisi gibi olmayacaktır. Artık para kazanmaya çalışan birer esnaf değil, insanlığın kurtuluşu için mücadele eden birer kahraman olma yolundadırlar.

 

Künye

Yapımcılar: Muzaffer Yıldırım, Cem Yılmaz
Prodüksiyon: San Production
Post Prodüksüyon: 1000 Volt
Müzik: Jingle House
Yapım Tasarım: Kess Bonnet, Hakan Yarkın
Kostüm Tasarım: Gülümser Gürtunca
Saç: Paşa Tınmaz
Makyaj: Tatyana Sleptsova
Ses: Levent İntepe
Işık Şefi: Kadir Yazıcı
Kamera Operatörü: Yalçın Avcı, Nikolay Kerezov
Set Amiri: Nail Aydın
Editör: Erhan Acar, İlker Özcan
VFX Süpervizörü: Baran Bayburt
Ses Tasarım: Erkan Altınok
Uygulayıcı Yapımcılar: Vural Turunç, Silvestar Lolov, Nikolay Dimitrov
Yapım Koordinatörü: Levend Çağıl
Yapım Amiri: Denitza Daverova
Post Prodüksiyon Süpervizörü: Halil Çalık
İdari Yapımcı: Öner Işık
Yardımcı Yönetmen: Murat Dündar
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Oyuncular: Cem Yılmaz, Çetin Altay, Irına Ivkina, Zafer Algöz, Yosi Mizahi, Bahtiyar Engin, Can Yılmaz, Fevzi Gökçe, Mariya Anastasyeva, Fahradin Fahradinov, Duygu Bal

Privacy Preference Center