Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ‘Pek Yakında’da Rol Almak İsteyen Kimler Var?

“Pepsi Yaşatır Seni” kampanyası ile herkesi hayatı doya doya yaşamaya çağıran Pepsi’den sevenlerine büyük hediye. Son dönemin en gündemde olan filmiyle iş birliği yaparak Cem Yılmaz’ın son filmi “Pek Yakında”nın ana sponsoru olan Pepsi’den eğlenceli ortaklığın ilk sürprizi! Pepsi, sevenlerine “Pek Yakında”filminde rol alma ve kahkahalarla dolu sete konuk olma fırsatı sunuyor. www.pepsiylepekyakindasetteyim.com sitesi üzerinden düzenlenen video yarışması ile bu harika fırsatı elde edecek olanların tek yapması gereken ise G.O.R.A. filminde yer alan “Ateş Başı” sahnesini kendi imkânları ve yaratıcılığı ile yeniden çekip, en çok oyu almak olacak.

Pepsi ‘Pek Yakında’ filminde, benzeri Hollywood yapımlarında gerçekleştirilen bir uygulamayı Türkiye’de ilk kez hayata geçirerek, ilginç bir sürprize imza atacak. “Pek Yakında”da rol almak veya çekimleri setten izlemek isteyen Pepsiciler, www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresinden ya da #PepsiylePekYakindaSetteyim hashtag’inden başvuru yaparak, çok özel bir deneyim yaşayacak.

En çok beğeni alan 10 video arasından Cem Yılmaz tarafından seçilecek ilk 2 videonun sahibi, Ekim 2014’te vizyona girecek “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Başvuruları 6 Temmuz’da sona erecek olan ve ilk 3 günde 1.450 kişinin başvurduğu yarışmanın kazananları ise 7 Temmuz günü www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresi üzerinden ve “Pek Yakında” filminin sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Binlerce katılımdan kriterlere uygun olan çok sayıda video için oylama büyük bir heyecanla sürüyor.

Değerlendirmeler sonucunda ilk ikiye giren şanslı Pepsi severler Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun rol aldığı “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Finale kalan diğer katılımcılar da “Pek Yakında” filminin setine misafir olma şansına kavuşacaklar.

Pepsicileri sürprizler dolu farklı deneyimlerin beklediği Pepsi dünyasında filme özel sürprizler de devam edecek.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi http://pepsiylepekyakindasetteyim.com adresinde!